Najlepsze książki na nagrody szkolne – przedszkole, szkoła podstawowa i szkoła średnia 0
Najlepsze książki na nagrody szkolne – przedszkole, szkoła podstawowa i szkoła średnia

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, refleksji, pożegnań i (tak naturalnej!) radości oczekiwania na wymarzone wakacje. Towarzyszą mu oceny (mniej lub bardziej lubiane i akceptowane przez uczniów, nauczycieli i rodziców) oraz świadectwa i zestawienia uczniowskich małych i dużych sukcesów. Zakończenie roku szkolnego dla nauczycieli przedszkoli i szkół to również niekiedy trudny i stresujący moment wyboru pamiątek i nagród szkolnych dla absolwentów.

Dlaczego warto wręczać książki na nagrody na koniec roku szkolnego?

Po całym roku szkolnym pełnym wyzwań, warto jest wynagrodzić uczniom czas wytężonej pracy i wysiłku edukacyjnego. Współcześnie coraz więcej nauczycieli i rodziców postuluje też, aby podziękowania, nagrody i drobne upominki trafiły do każdego ucznia - niezależnie od wyników na świadectwie. Nic nie będzie tak wartościowym prezentem i trwałą pamiątką na lata, jak książki na nagrody. Walory edukacyjne, rozrywkowe i kulturowe książek są nie do przecenienia, a nagrody książkowe na zakończenie roku szkolnego mogą stanowić dla obdarowanych uczniów cenną pamiątkę, do której będą wracać mimo upływu lat. Książki na nagrody szkolne mogą być też cennym źródłem wiedzy na kolejnych etapach edukacji.

Jakie wybrać nagrody na zakończenie roku szkolnego 2021?

Doskonale wiemy, że dla wielu nauczycieli i rodziców koniec roku szkolnego jest absorbujący, a szeroka gama książek na rynku wydawniczym nie ułatwia wyboru najlepszych książek na nagrody szkolne dla uczniów. Postanowiliśmy przygotować nasze propozycje książek – bo książki to najlepsze nagrody dla dzieci i młodzieży. Dodatkowym atutem naszej oferty książek na nagrody szkolne jest gwarancja dostarczenia zamówienia do końca roku szkolnego.

Z naszej oferty chcemy Państwu szczególnie polecić te tytuły, które doskonale nadają się jako nagrody książkowe dla absolwentów przedszkoli, książki na nagrody dla uczniów szkół podstawowych i średnich: powieści dla dzieci i młodzieży, wiersze dla dzieci i klasyki poezji, bogato ilustrowane albumy, książki popularno-naukowe, przewodniki i poradniki, repetytoria i słowniki, a dla najmłodszych – bajki, baśnie i legendy.

Książki na nagrody do przedszkola

Na nagrody dla przedszkolaków i nagrody książkowe do przedszkoli polecamy ilustrowane słowniki, książki popularnonaukowe dla dzieci, encyklopedie dla dzieci, przewodniki i poradniki, wiersze dla dzieci oraz bajki i opowiadania dla najmłodszych.

 

 Książki na nagrody do szkoły podstawowej

Dla uczniów szkół podstawowych rekomendujemy powieści dla dzieci i młodzieży, książki popularnonaukowe, poradniki i przewodniki, bogato ilustrowane albumy i atlasy - to książki na nagrody szkolne, które z całą pewnością dostarczą dzieciom wrażeń czytelniczych, mądrej i wartościowej rozrywki oraz będą doskonałym wsparciem edukacyjnym na dalszych etapach nauki w szkole.

 

Książki na nagrody do szkoły średniej

Dla absolwentów i uczniów szkół średnich najczęściej wybierane są bogato ilustrowane albumy, książki popularnonaukowe i leksykony oraz beletrystyka - powieści dla młodzieży to doskonałe propozycje nagrodowe dla szkół średnich. Nasza oferta w zakresie książek na nagrody szkolne dla  szkół średnich zróżnicowana jest tematycznie i cenowo.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium