Darmowe szkolenia dla nauczycieli

Darmowe szkolenia dla nauczycieli

Wychodząc naprzeciw potrzebom nauczycieli i bibliotekarzy rozpoczęliśmy cykl bezpłatnych certyfikowanych webinarów z wydawcami i blogerami, autorytetami nowoczesnej edukacji, specjalistami w zakresie pracy z dziećmi, praktykami nauczania i wychowania pracującymi w placówkach oświatowych. Nasze szkolenia są zakończone certyfikatem oraz materiałami szkoleniowymi i mogą Państwu pomóc w procesie realizacji awansu zawodowego .

Darmowe webinary dla nauczycieli

Niemalże każde realizowane przez nas webinarium jest całkowicie darmowe dla uczestników i jest doskonałą okazją do doskonalenia zawodowego i rozwoju warsztatu praktycznego, poznania najnowszych trendów w edukacji i poszerzenia aktualnej wiedzy pedagogicznej.

Oferta bezpłatnych szkoleń dla nauczycieli 2021/2022

Nasze kursy i szkolenia dla nauczycieli dedykowane są przede wszystkim nauczycielom wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, polonistom i bibliotekarzom. Ich tematy dotyczą m.in.:

  • poszerzania zainteresowań czytelniczych uczniów
  • nowości wydawniczych i książek rekomendowanych dla poszczególnych grup odbiorców
  • rozwijania umiejętności czytania i kompetencji lingwistycznych
  • kreatywnych form realizacji lektur i analizy tekstów literackich
  • nowatorskich rozwiązań w edukacji polonistycznej i kształcenia literackiego
  • doświadczeń i autorskich pomysłów na zajęcia z dziećmi z wykorzystaniem książek

Zakres naszych kursów dla nauczycieli online

Pełną ofertę szkoleń on-line znajdziecie w naszym blogu, jednak jeśli biblioteka, szkoła lub grupa nauczycieli zorganizowana wokół np. placówek doskonalenia nauczycieli lub centrum doskonalenia nauczycieli jest zainteresowana szkoleniem o określonej tematyce z przyjemnością przygotujemy dedykowaną ofertę. Aby uzyskać pełne informacje dotyczące webinariów, prosimy o kontakt na adres sklep@ksiegarnia-tuliszkow.pl lub telefon pod numer 63 240 77 77.

Takiego zapytania ofertowego w imieniu zespołu uczestników może dokonać każdy reprezentant placówki, jeśli zgodę na zgłoszenie wyrazi dyrektor.

Podejmujemy się również prowadzenia i moderowania spotkań on-line, dlatego zapraszamy do współpracy także ośrodki doskonalenia nauczycieli i biblioteki publiczne.

Certyfikat dla każdego nauczyciela

Każde zorganizowane przez nas szkolenie zakończone jest certyfikatem generowanym automatycznie i wysyłanym w wersji online na adres e-mail uczestnika. Aby otrzymać certyfikat, należy wypełnić formularz rejestracji udziału w webinarze, wpisując pełne dane uczestnika i nazwę reprezentowanej placówki, a następnie potwierdzić swój udział w tzw. drugim kroku, klikając w przycisk "potwierdzam" w otrzymanej wiadomości e-mail (sprawdź również folder SPAM).

Jak się zapisać na szkolenie

Swój udział w szkoleniu możesz zgłosić poprzez wypełnienie kwestionariusza rejestracji dostępnego pod informacją o najnowszym organizowanym przez nas szkoleniu.

-----

 

Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (InPost Paczkomat 24/7) już od 99,00 zł.
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyrażam zgodę na przesyłanie na wskazany przeze mnie adres poczty elektronicznej informacji handlowych.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium