Bank pomysłów książkowych. Jakie książki można zakupić w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa? 0
Bank pomysłów książkowych. Jakie książki można zakupić w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa?

Poznajcie listę książek rekomendowanych, jako zakupy kwalifikowane w ramach NPRCz 2.0.

Zapraszamy na film z bezpłatnego certyfikowanego webinaru z Agnieszką Kownatką-Ruszkowską.

To było pasjonujące spotkanie z wyjątkową nauczycielką prowadzącą szkolną bibliotekę, pełne inspiracji, podpowiedzi, doświadczeń... 

 

 

Data realizacji webinaru: 12.04.2023 r.

Jakie książki można zakupić w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa?

Dofinansowaniu w ramach NPRCz 2.0 podlega zakup książek - są to nowości wydawnicze, książki dla dzieci, książki dla młodzieży, książki dla dorosłych (beletrystyka, opowiadania), a także książki historyczne o Polsce, historia Polski XX wieku. Dofinansowaniu podlegają również lektury szkolne zakupione do szkolnych bibliotek. 

Lista książek rekomendowanych i kwalifikowanych w ramach zakupów NPRCz 2.0

 Poznaj listę ponad 1000 tytułów nowości i bestsellerów literackich dla przedszkola, szkoły podstawowej i szkoły średniej. Agnieszka Kownatka-Ruszkowska przygotowała dla nas własną, subiektywną listę książek, która powstała na kanwie osobistych doświadczeń i konsultacji z dziećmi i młodzieżą. To nowości wydawnicze i bestsellery literackie.

  


Agnieszka Kownatka-Ruszkowska jest nauczycielką dyplomowaną, prowadzi bibliotekę w Szkole Podstawowej nr 306 im. ks. Jana Twardowskiego na Jelonkach. W 2022 r. znalazła się wśród 10 nauczycieli-finalistów nominowanych do nagrody „Nauczyciel Jutr@". Za działalność wychowawczą otrzymała też m.in. Nagrodę Mazowieckiego Kuratora Oświaty (2015 r.) i Nagrodę Prezydenta m.st. Warszawy (2020 r.) oraz liczne Nagrody Dyrektora Szkoły. Uwielbia pomagać innym i realizuje się także w działalności pozaszkolnej (jako wolontariuszka i nie tylko).

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium