Mocne strony ucznia i Tydzień Uczniowskiej SuperMocy 2
Bezpłatny webinar dla nauczycieli - Mocne strony ucznia i Tydzień Uczniowskiej SuperMocy

Zapraszamy na...

Bezpłatny webinar dla nauczycieli

...który odbył się 21.10.2021 r.

Czym jest Tydzień Uczniowskiej SuperMocy?

Jak rozwijać uczniowskie talenty?

Jak wesprzeć uczniów w rozwijaniu swoich kompetencji?

Jakimi narzędziami, technikami i metodami wzmacniać uczniowskie poczucie własnej wartości?

Tydzień Uczniowskiej SuperMocy to ogólnopolska akcja edukacyjna, której pomysłodawczynią jest Joanna Gadomska. To tydzień działań edukacyjnych, gier, zabaw, zajęć warsztatowych, ćwiczeń praktycznych, dzięki którym uczniowie ze szkół w całej Polsce mogą poznać, nazwać, pielęgnować swoje umiejętności i talenty, mocne strony i zainteresowania. Tydzień Uczniowskiej SuperMocy udowadnia, że...

każdy uczeń jest zdolny!

Podczas bezpłatnego webinaru z Joanną Gadomską poznacie ideę i cel Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy i dowiecie się, jak pielęgnować w dzieciach i młodzieży poczucie własnej wartości.

 


O PROWADZĄCEJ

Joanna Gadomska

Biolożka w Zespole Szkół Ekonomiczno - Usługowych im. Fryderyka Chopina w Żychlinie, autorka bloga "Biologia z Blondynką", członkini grupy SuperBelfrzy RP. W tym roku szkolnym otrzymała tytuł Edukator Roku 2020 w kategorii Ekologia. Prelegentka na ogólnopolskich konferencjach dla nauczycieli. Edukatorka z zakresu edukacji ekologicznej oraz profilaktyki zdrowia. Autorka licznych publikacji edukacyjnych, programów nauczania, innowacji pedagogicznych, scenariuszy zajęć i materiałów dydaktycznych. Pasjonatka pracy metodą projektu, autorka ogólnopolskich projektów: "EKO-SZKOŁA", "Klasowa Wigilia bez plastiku", „Ręcznie robione, a nie kupione", „Tydzień Uczniowskiej SuperMocy" oraz licznych projektów lokalnych i szkolnych. W swojej pracy stawia na relacje, aktywność i kreatywność. Stale poszukuje nowych, inspirujących rozwiązań edukacyjnych, ale nie zrywa z tradycją. Pozytywnie motywuje ludzi wokół do własnego rozwoju, aktywności i poszukiwania szczęścia, a także nawołuje do pomagania innym oraz do działania na rzecz środowiska przyrodniczego. Prywatnie, szczęśliwa mama i żona, która uwielbia małe i duże podróże ze swoją rodziną.

Komentarze do wpisu (2)

14 czerwca 2022

Świetny wykład, podziwiam.

14 czerwca 2022

Świetny wykład, podziwiam.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium