Książek nigdy za wiele! Trudne tematy w literaturze dla dzieci i młodzieży 0
Książek nigdy za wiele! Trudne tematy w literaturze dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na bezpłatny certyfikowany webinar dla nauczycieli i pedagogów, bibliotekarzy

Książek nigdy za wiele! Trudne tematy w literaturze dla dzieci i młodzieży

Razem z Panią Elwirą Worzałą z Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział w Gdyni porozmawiamy o celach i inicjatywach podejmowanych przez pomorskie TNBSP na rzecz dzieci, młodzieży, środowiska szkolnego i lokalnego oraz nauczycieli bibliotekarzy.

Podczas spotkania opowiemy również o tym, co wyróżnia Księgarnię Tuliszków we współpracy ze szkołami i bibliotekami oraz zachęcimy Państwa do udziału w proponowanych przez nas wydarzeniach czytelniczych.

Poruszymy także kwestię ważnych tematów w literaturze na podstawie najnowszych książek Wydawnictwa Ibis dla dzieci i młodzieży, autorstwa m.in.: Marka Michalaka, Kasi Keller, Marcina Przewoźniaka, Katarzyny Ryrych, Barbary Kosmowskiej, Agnieszki Nożyńskiej-Demianiuk i Magdy Maciak.

Przed nami kolejne fascynujące spotkanie z literaturą i mnóstwo ciekawych inspiracji na nowy rok szkolny!


Czas trwania webinaru: 75 minut.

Data realizacji webinaru: 11.10.2023 r.

Godzina rozpoczęcia webinary: 14:30.

Limit miejsc: 500 osób.

Miejsce: ZOOM - https://zoom.us/s/95428553992


Aby otrzymać CERTYFIKAT, wypełnij formularz rejestracji i potwierdź swój udział w tzw. drugim kroku, klikając w przycisk POTWIERDZAM w otrzymanej wiadomości e-mail (sprawdź folder SPAM).

Kliknij tutaj, aby zgłosić swój udział


Elwira Worzała

Autorka książek i artykułów, pisarka, poetka, promotorka artystów, kuratorka wystaw, doradca metodyczny, zdobywczyni wielu nagród w dziedzinie edukacji. Od wielu lat piastuje stanowisko prezes pomorskiego Towarzystwa Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich, które na stałe współpracuje z organizacjami bibliotekarskimi w Polsce i na świecie, związkami zawodowymi, mediami oraz instytucjami odpowiedzialnymi za kształcenie i wychowanie.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium