Bezpłatny certyfikowany webinar - Lekcja ciekawości z wydawnictwem Dwie Siostry 0
Bezpłatny certyfikowany webinar - Lekcja ciekawości z wydawnictwem Dwie Siostry

Zapraszamy na kolejny z cyklu bezpłatnych certyfikowanych webinarów dla nauczycieli i pedagogów, bibliotekarzy i rodziców...

Lekcja ciekawości z wydawnictwem Dwie Siostry

Jak literatura może pomóc w poznawaniu dziejów i kultur świata?

Jakie historie kryją w sobie dwusiostrzane książki i które z nich pomogą Wam urozmaicić lekcje oraz zafascynować uczniów i czytelników?

Naszym gościem była Michalina Kołacińska-Łuka, która przedstawiła znakomite książki wydawnictwa Dwie Siostry i nowości wydawnicze dla dzieci i młodzieży.

Wydawnictwo Dwie Siostry powstało w 2005 roku z, jak wspominają jego założycielki, sentymentu do książek z dzieciństwa. Wydawnictwo specjalizuje się w książce dziecięcej oraz młodzieżowej, a to co je wyróżnia spośród innych wydawnictw to wyrazisty styl i oryginalna grafika. Wydaje książki inne niż te, do których większość małych czytelników jest przyzwyczajona. Każda z ich książek to małe dzieło sztuki i perełka na rynku wydawniczym. Książki ilustrują wybitni graficy, a drugie życie otrzymują tu książki Wandy Chotomskiej, Juliana Tuwima czy Aleksandra Fredry oraz współcześni pisarze i debiutanci.

Księgarnia Tuliszków ściśle współpracuje z Wydawnictwem Dwie Siostry, dlatego zapraszamy na relację spotkania, którym chcemy zainspirować nowościami wydawniczymi, które możecie Państwo zamówić u nas również w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. A warto podkreślić, że Księgarnia Tuliszków jest liderem w realizacji I edycji NPRCz i najchętniej wybieraną księgarnią – nasi doradcy służą Państwu pomocą w doborze odpowiednich książek oraz wymogach formalnych programu. Do zamówień w ramach NPRCz oferujemy Państwu rabaty, gratisy, indywidualną opiekę, bezpłatną pieczęć do udokumentowania zakupów w ramach programu.

  

 

Zaprezentowane książki, możecie Państwo zamówić również w ramach wycen indywidualnych – a dzięki współpracy z Wydawnictwem Dwie Siostry możemy Państwu zaproponować książki z bardzo dobrym rabatem.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ PREZENTACJĘ KSIĄŻEK


Data realizacji webinaru: 12.05.2022 r.


O PROWADZĄCEJ:

Michalina Kołacińska-Łuka

Absolwentka wrocławskiej polonistyki, od wielu lat związana z branżą reklamową. W Dwóch Siostrach zajmuje się szeroko rozumianym marketingiem. Razem z Igą Fijałkowską prowadzi cykl webinarów dla bibliotekarzy i nauczycieli „Kawa z Dwiema Siostrami". 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium