Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy Co_Dziennik. Zaczytaj się... z Księgarnią Tuliszków! 0
Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy Co_Dziennik. Zaczytaj się... z Księgarnią Tuliszków!

 

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym

Czytelniczy Co_Dziennik

Zaczytaj się... z Księgarnią Tuliszków

  1. Zgłoś udział swojej placówki w konkursie.
  2. Zorganizuj w żłobku, przedszkolu, szkole, bibliotece kiermasz książek z Księgarnią Tuliszków.
  3. Wyeksponuj książki z oferty Księgarni Tuliszków – im bardziej kreatywna będzie ich prezentacja, tym lepiej!
  4. Zorganizuj Tydzień Co_Dziennego Czytania… na dywanie czy w ławkach, na krzesłach czy parapecie, w sali czy w korytarzu… W budynku lub "pod chmurką". Gdzie tylko chcesz! Głośne lub ciche... jakie tylko chcesz! Czytajcie dowolnie! Ważne, że razem i codziennie. Po 10 minut każdego dnia. Przez 5 dni.
  5. Zrób z akcji czytelniczej fotorelację. Wstaw zdjęcia i krótką relację z akcji na stronę internetową i w media społecznościowe Twojej placówki wraz z oznaczeniem Księgarni Tuliszków, jako partnera projektu.
  6. Uzupełnij "Czytelniczy Co_Dziennik" i prześlij nam wraz z linkiem z relacją ze zrealizowanego projektu na adres: ksiegarnia@ksiegarnia-tuliszkow.pl

W konkursie zwyciężą najbardziej kreatywne pomysły na realizację projektu (Tydzień Co_Dziennego Czytania), kiermaszu książek z Księgarnią Tuliszków i ekspozycję książek z Księgarni Tuliszków.

 

 


 

Warunkami uczestnictwa w konkursie są:


1. Przesłanie formularza zgłoszeniowego w terminie od 2 października 2023 r. do 18 grudnia 2023 r.
2. Zorganizowanie kiermaszu książek z Księgarnią Tuliszków – w formie stacjonarnej w żłobku, przedszkolu, szkole lub bibliotece. Szczegółowe informacje, jak zorganizować taki kiermasz książki w placówce, można uzyskać poprzez adres sklep@ksiegarnia-tuliszkow.pl lub telefonicznie pod numerem +48 63 240 77 77.
3. Wyeksponowanie oferty Księgarni Tuliszków w przestrzeni placówki.
4. Zorganizowanie w placówce Tygodnia Co_Dziennego Czytania - 5 dni czytania fragmentów wybranych książek z oferty Księgarni Tuliszków. Do realizacji zadania opracowany jest inny zestaw książek dla każdego etapu edukacji, a lista książek rekomendowanych wskazana przez organizatora konkursu. Na każdy dzień przypada inna książka (lista książek rekomendowanych dla każdego etapu edukacji dostępna jest w załączniku nr 2 regulaminu konkursu).
5. Wykonanie fotorelacji z wydarzenia i udostępnienie jej wraz z krótkim opisem na stronie internetowej placówki uczestniczącej w konkursie i stronie FB z oznaczeniem Księgarni Tuliszków, jako partnera projektu.
6. Przesłanie wypełnionego Czytelniczego Co_Dziennika wraz z linkiem do relacji na stronie internetowej uczestnika konkursu na adres ksiegarnia@ksiegarnia-tuliszkow.pl w terminie do 31 grudnia 2023 r. (formularz dostępny w załączniku nr 1 regulaminu konkursu).

 KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE


 

DO WYGRANIA:


I Miejsce – 1 x bon o wartości 1000 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
II Miejsce – 1 x bon o wartości 800 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
III Miejsce – 1 x bon o wartości 400 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl

oraz nagroda dodatkowa ufundowana przez Wydawnictwo Ibis: drukarka 3w1.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium