Konkurs czytelniczy dla przedszkoli, szkół i bibliotek pt. "Zamiast pączka, lepsza książka" 0
Konkurs czytelniczy dla przedszkoli, szkół i bibliotek pt. "Zamiast pączka, lepsza książka"

Zapraszamy do udziału w konkursie czytelniczym dla przedszkoli, szkół i bibliotek, w którym do wygrania są atrakcyjne vouchery na zakupy książek w internetowej Księgarni Tuliszków!

Zgłoś udział w konkursie, wypełniając formularz rejestracji dostępny na dole strony. Zgłoszenia możesz dokonać do 30 października 2021 r.

Zorganizuj kiermasz książek z Księgarnią Tuliszków – w formie stacjonarnej w przedszkolu, szkole lub bibliotece lub w formie wirtualnej za pośrednictwem strony internetowej uczestnika konkursu – przedszkola, szkoły lub biblioteki.

Stwórz własną reklamę kiermaszu książek w formie plakatu, galerii zdjęć, prezentacji multimedialnej lub filmu - pokaż nam, jak promujesz kiermasz oraz czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. 

Prześlij nam pracę konkursową w formie pliku multimedialnego na adres ksiegarnia@ksiegarnia-tuliszkow.pl w terminie do 30 października 2021 r. (w formacie .avi lub .mp4 - maksymalny rozmiar pliku to 20 MB oraz w formacie .JPG - maksymalny rozmiar pliku to 2 MB).

Udostępnij swoją pracę konkursową na profilu FB Uczestnika konkursu – FB przedszkola lub szkoły wraz z oznaczeniem profilu FB Organizatora Konkursu https://www.facebook.com/tuliszkow bądź w przypadku braku FB przedszkola lub szkoły – udostępnij pracę konkursową na stronie internetowej przedszkola lub szkoły (do 30 października 2021 r.)

Spośród wszystkich Uczestników Konkursu Komisja wyłoni 12 laureatów, którym zostaną przyznane następujące nagrody:

I. Miejsce – 1 x voucher o wartości 1000 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
II. Miejsce – 6 x voucher o wartości 500 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
III. Miejsce – 5 x voucher o wartości 100 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
3. Nagrody w konkursie nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny ani zamianie na inne produkty.
4. Termin realizacji bonów-nagród w konkursie mija 31 grudnia 2021 r.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest zorganizowanie kiermaszu książek z Księgarnią Tuliszków – w formie stacjonarnej w przedszkolu, szkole lub bibliotece lub w formie wirtualnej za pośrednictwem strony internetowej uczestnika konkursu – przedszkola, szkoły lub biblioteki. Szczegółowe informacje, jak zorganizować taki kiermasz książki w szkole lub  bibliotece, można uzyskać poprzez adres sklep@ksiegarnia-tuliszkow.pl lub telefonicznie pod numerem +48 63 240 77 77.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA REJESTRACJI

Pliki (2)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium