Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych 0
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Jak co roku w październiku obchodzimy Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych.

Z tej okazji zapraszamy Was do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać atrakcyjne nagrody i wyposażyć Waszą biblioteczkę w nowości książkowe!

Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy z okazji Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Nakręceni na czytanie z Księgarnią TuliszkówZapraszamy do udziału w konkursie czytelniczym, w którym do wygrania są atrakcyjne vouchery (łączna pula to aż 3600 zł) na zakupy książek w internetowej Księgarni Tuliszków oraz nagroda specjalna ufundowana przez Wydawnictwo Ibis!

Pokażcie nam, jak promujecie czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży.

Zasady konkursu są proste:

1. Zgłoś udział w konkursie, wypełniając formularz rejestracji. Zgłoszenia możesz dokonać do 31 października 2022 r.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE

2. Zorganizuj kiermasz książek z Księgarnią Tuliszków – w formie stacjonarnej w Twojej placówce.

3. Stwórz reklamę filmową kiermaszu lub relację video z kiermaszu (w formie krótkiego filmiku) pod hasłem Nakręceni na czytanie z Księgarnią Tuliszków - pokaż nam, jak promujesz czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży. 

4. Prześlij nam pracę konkursową w formie pliku multimedialnego na adres ksiegarnia@ksiegarnia-tuliszkow.pl w terminie do 31 października 2022 r. (w formacie .avi lub .mp4 – w przypadku pliku większego niż 20 mb prześlij przez wetransfer).

5. Udostępnij swoją pracę konkursową na profilu FB Uczestnika konkursu – FB Twojej placówki wraz z oznaczeniem profilu FB Organizatora Konkursu https://www.facebook.com/tuliszkow bądź w przypadku braku FB – udostępnij pracę konkursową na stronie internetowej (do 31 października 2022 r.)

Spośród wszystkich Uczestników Konkursu Komisja wyłoni 7 laureatów, którym zostaną przyznane następujące nagrody:
I. Miejsce – 2 x voucher o wartości 1000 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
II. Miejsce – 2 x voucher o wartości 500 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
III. Miejsce – 2 x voucher o wartości 300 zł na zakupy książek dla uczestnika konkursu w sklepie internetowym www.ksiegarnia-tuliszkow.pl
IV. NAGRODA SPECJALNA OD WYDAWNICTWA IBIS – zestaw kolorowych puf sako do kącika czytelniczego.

Nagrody w konkursie nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny ani zamianie na inne produkty.
Termin realizacji bonów-nagród w konkursie mija 31 grudnia 2022 r.

Konkurs trwa od 1 października 2022 r. do 31 października 2022 r.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest rejestracja udziału w konkursie oraz zorganizowanie kiermaszu książek z Księgarnią Tuliszków – w formie stacjonarnej w placówce zgłoszonej do konkursu.

W konkursie mogą wziąć udział żłobku, przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, biblioteki. Regulamin konkursu dostępny jest na dole strony.

Przesyłając pracę konkursową w formie pliku filmowego na adres ksiegarnia@ksiegarnia-tuliszkow.pl lub udostępniając plik filmowy na profilu FB Uczestnika konkursu  wraz z oznaczeniem profilu FB Organizatora Konkursu https://www.facebook.com/tuliszkow - osoba wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz rozpowszechnianie wizerunku w związku z udziałem w konkursie.

Szczegółowe informacje, jak zorganizować taki kiermasz książki, można uzyskać poprzez adres sklep@ksiegarnia-tuliszkow.pl lub telefonicznie pod numerem +48 63 240 77 77.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium