Książki dla młodych przyrodników 0
Bezpłatny webinar - Książki dla młodych przyrodników

Zapraszamy na zapis z bezpłatnego certyfikowanego webinaru...

Książki dla młodych przyrodników.

Przyrodnicze hity dla dzieci w każdym wieku

Naszym gościem było Wydawnictwo Wilga, które reprezentowały Maria Gosk i Hanna Świątkiewicz.

Podczas spotkania prezentujemy Państwu książki popularnonaukowe dla dzieci i młodzieży - bestsellery i nowości wydawnicze Wydawnictwa Wilga.

 

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ PREZENTACJĘ


 

Seria Młodzi przyrodnicy Wydawnictwa Wilga

Seria Młodzi przyrodnicy to bogato ilustrowane i pięknie wydane poręczne książeczki w formacie A5, które mali czytelnicy i młodzi przyrodnicy mogą zabrać ze sobą na spacer, aby obserwować zjawiska przyrodnicze, definiować pojęcia, rozpoznawać gatunki i tropy zwierząt. W serii ukazało się kilkanaście tytułów, które przybliżają dzieciom najważniejsze zagadnienia związane ze światem fauny i flory. Książeczki przeznaczone są zarówno do samodzielnego czytania przez dzieci nieco starsze, jak i wspólnej analizy treści przez dzieci nieco młodsze, które wymagają jeszcze w trakcie definicji trudnych, nowych pojęć wsparcia rodzica lub nauczyciela. Atutem serii jest wyrazista czcionka, przejrzysty układ treści, nowoczesny layout i bogata szata graficzna.

 

 

Seria Wielka Księga Wydawnictwa Wilga

Wielka księga to seria wielkoformatowych książek w twardej oprawie, w których w wyjątkowo ciekawy sposób opisano podobieństwa i zależności w świecie przyrody na przykładach różnych gatunków fauny i flory. Wszystko okraszone jest dokładnym ilustracjami i arcyciekawymi tekstami, z których można się dowiedzieć wiele zaskakujących rzeczy na temat przyrody. Opisom towarzyszą piękne ilustracje, dzięki czemu jest to idealna lektura do wspólnego czytania. Książki w serii Wielka Księga dają odpowiedzi na rozmaite pytania i z całą pewności podbiją serca czytelników w każdym wieku. Dzięki każdej książce wydanej w tej serii, każde dziecko może stać się odkrywcą - zdobywać wiedzę, poznawać fakty i ciekawostki, oglądać piękne ilustracje i bawić się w szukanie szczegółów.

 

 

Seria Co i jak? Wydawnictwa Wilga

Co i jak? to seria książek popularnonaukowych, pełnych ciekawostek i informacji, które nurtują każdego przedszkolaka. W każdym tomie mali czytelnicy znajdą odpowiedzi na (prawie) wszystkie nurtujące pytania dotyczące świata roślin, zwierząt i zjawisk przyrodniczych. Atutami książek w serii Co i jak? są proste do zrozumienia teksty oraz kolorowe ilustracje, które ułatwią przyswajanie informacji i ich zapamiętywanie.

 

 

Książki popularnonaukowe Wydawnictwa Wilga

Propozycje wydawnictwa Wilga to książki popularnonaukowe, które w sposób przystępny i nowoczesny pozwalają dzieciom poznać zaskakujące fakty naukowe i zdobyć wiedzę na temat otaczającego świata oraz zjawisk mu towarzyszących. To porywające, pełne faktów i ciekawostek książki autorstwa popularyzatorów nauki, pasjonatów nauk o Ziemi, badaczy zjawisk przyrodniczych oraz dziennikarzy zajmujących się tematem ekologii i przyrody.

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium