Książki na nagrody szkolne - poradnik dla szkół podstawowych 0
Książki na nagrody szkolne - poradnik dla szkół podstawowych

Nagrody szkolne to ważny element zakończenia roku szkolnego dla uczniów oraz ich rodziców, którzy obserwują osiągnięcia i sukcesy swoich dzieci. Nagrody książkowe są ponadczasowe! Książki dla dzieci w wieku przedszkolnym pozwalają dzieciom nie tylko poszerzać zasób słownictwa i rozwijać dziecięcą wyobraźnię, ale mogą stać się doskonałymi pomocami naukowymi na dalszych etapach edukacji.

Aby ułatwić wybór książek na nagrody szkolne przygotowaliśmy specjalne kategorie produktów:

Jeśli potrzebujesz szybkiej podpowiedzi zadzwoń do nas 63 240 77 77 lub napisz sklep@ksiegarnia-tuliszkow.pl

Najpopularniejsze nagrody na zakończenie roku szkolnego

Zdecydowanie najpopularniejszymi nagrodami na zakończenie roku szkolnego są wszelkiego rodzaju książki: klasyka literatury dziecięcej, poezja dziecięca, leksykony i albumy, książki popularnonaukowe. Nagrody książkowe są ponadczasowe! Książki pozwalają dzieciom nie tylko poszerzać zasób słownictwa i rozwijać dziecięcą wyobraźnię, ale mogą stać się doskonałymi pomocami naukowymi na dalszych etapach edukacji.

Jakie książki wybrać na nagrody szkolne?

Na nagrody szkolne doskonale sprawdzają się bogato ilustrowane albumy, encyklopedie i książki popularnonaukowe. Albumy przyrodnicze, tematyczne i krajoznawcze pozwalają dzieciom w przystępny i atrakcyjny sposób zdobywać wiedzę, poznawać gatunki zwierząt i na kartach książki studiować inne miasta i kraje. Nasze propozycje wydawnicze "przeniosą" dzieci do fascynującego świata nauki, kultury i sztuki, a ich treść z mnóstwem ciekawostek i barwnych ilustracji pobudzi dziecięcą wyobraźnię i ciekawość świata.

 

Klasyka literatury dziecięcej oraz poezja dziecięca to nasza kolejna propozycja na nagrody książkowe do szkół. To piękna pamiątka i prezent ponadczasowy - książki, które od lat pozostają w kanonie literatury dziecięcej są stałym elementem dzieciństwa. Kto z nas nie zna takich klasyków jak Jan Brzechwa, Julian Tuwim czy Hanna Ożogowska?

Mądre bajki i bajki z morałem oraz baśnie klasyczne w nowoczesnym wydaniu to pięknie ilustrowane propozycje nagród książkowych - pouczające i znane wielu pokoleniom historie z morałem, które podejmują tematy ponadczasowe i bliskie każdemu dziecku.

Dopełnieniem naszej listy inspiracji na nagrody szkolne jest beletrystyka dla dzieci. Wśród naszych propozycji znajdziecie fabularyzowane powieści społeczno-obyczajowe, powieści detektywistyczne, powieści przygodowe i fantastykę. Oto książki, które skradną serce każdego czytelnika - książki ciepłe i wzruszające lub pełne niezwykłych przygód i tajemniczych zwrotów akcji.

Przełom lutego i marca to dobry czas na wybór propozycji na nagrody na zakończenie roku szkolnego. To też okres, kiedy wybór książek jest największy, a i oferta księgarni i promocje są wyjątkowo korzystne. Wiemy jednocześnie, że wybór nagród na zakończenie roku to dla wielu nauczycieli i rodziców trudna decyzja. Przygotowaliśmy więc ofertę na nagrody książkowe dla dzieci w wieku szkolnym, a naszym propozycjom towarzyszą rabaty i promocje.

 

Rabaty na książki na nagrody szkolne

Księgarnia Tuliszków oferuje Wam standardowe 10% rabatu w w postaci obniżenia kwoty do zapłaty o 10% lub w postaci dodatkowych książek o wartości 15% zamówienia. 

To najlepsza oferta nagrodowa i najtańsze nagrody książkowe na zakończenie roku dla uczniów szkoły podstawowej!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium