Książki na pasowanie przedszkolaka, ucznia, czytelnika – za mniej niż 15 zł 0
Książki na pasowanie przedszkolaka, ucznia, czytelnika – za mniej niż 15 zł

IDEALNIE DOPASOWANI

To akcja promocyjna Księgarni Tuliszków specjalnie z okazji zbliżających się uroczystości pasowania na przedszkolaka, ucznia lub czytelnika. W ramach akcji proponujemy Państwu grupę wybranych książek idealnych na pasowanie przedszkolaka, ucznia lub czytelnika z dodatkowym rabatem - 10% z kwoty zamówienia w postaci dodatkowych książek z naszego nowego katalogu na sezon jesień-zima 2022/2023.

Tanie książki na pasowanie przedszkolaka, ucznia, czytelnika

 

Pasowanie na przedszkolaka i ucznia to uroczystość, w której uczestniczą wszystkie dzieci grup i klas najmłodszych w szkołach podstawowych – w dużych szkołach to niekiedy ponad 100 dzieci w jednej placówce. Doskonale wiemy, że dla większości przedszkoli i szkół przy wyborze pamiątki pasowania ucznia ważna jest cena upominku, dlatego obok wartości i atrakcyjności wizualnej książek na pasowanie ucznia, ważna jest również ich cena. Najtańsze książki na pasowanie ucznia to przede wszystkim książeczki edukacyjne, które stanowią nie tylko cenne narzędzie dydaktyczne i umożliwiają rozwijanie umiejętności grafomotorycznych, logicznego myślenia, kaligrafii. W naszym wyborze znalazły się też bajki i baśnie, elementarze i słowniki obrazkowe.

Jak uzyskać rabat na książki na pasowanie?

Wystarczy do dnia 15 października 2022 r. zrobić zakupy w naszym sklepie, wybierając książki z listy powyżej i w dodatkowych informacjach do zamówienia wpisać hasło „IDEALNIE DOPASOWANI”, aby otrzymać 10% wartości zamówienia w dodatkowych książkach z oferty dostępnej w naszym nowym katalogu (poza standardowymi rabatami dla szkół i przedszkoli).

Kampania trwa do 15 października 2022 r.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ NAJNOWSZY KATALOG KSIĄŻEK


Pasowanie na przedszkolaka, ucznia i czytelnika to uroczystość, która odbywa się zazwyczaj na początku roku szkolnego i trwa do połowy października wśród najmłodszych grup przedszkolnych i klas uczniowskich rozpoczynających przygodę z edukacją. To już tradycja - symboliczne i oficjalne powitanie dzieci w społeczności przedszkoli i szkół oraz małych czytelników bibliotek. Pasowania zazwyczaj dokonuje symbolicznym ołówkiem lub kredką dyrekcja przedszkola lub szkoły, a całej uroczystości towarzyszy część artystyczna i występy dziecięce.

Warto jest, aby ten ważny dla dzieci dzień pozostał w ich pamięci. Warto też, aby towarzyszyły mu trwałe i wartościowe pamiątki, takie jak dyplom pasowania lub książka, która jest pamiątką ponadczasową. To przecież doskonała okazja do zainicjowania przygody czytelniczej i promocji czytelnictwa wśród dzieci. Doskonale na tę okazję sprawdzają się wszelkiego rodzaju bajki, bajeczki, wierszyki dla dzieci. Jeśli będą dodatkowo pięknie wydane, w twardej oprawie i bogato ilustrowane – z całą pewnością zachęcą dzieci do czytania.

Poniżej znajdziecie Państwo wzory dyplomów do pobrania

Możecie skorzystać z gotowych grafik – pobrać i zapisać je na komputerze, następnie wydrukować i uzupełnić o imiona dzieci, podpisy oraz pieczątki. Jesteśmy przekonani, że będzie to wartościowa pamiątka pasowania na przedszkolaka, ucznia, czytelnika.

Dyplom pasowania na przedszkolaka

Dyplom pasowania na przedszkolaka to trwała pamiątka towarzysząca uroczystości pasowania i idealny dodatek do książki na pasowanie. Możecie go pobrać, jako PDF z plików na dole artykułu, albo zapisać na komputerze jako grafika, klikając prawym przyciskiem myszki.

dyplom_pasowania_na_przedszkolaka

Dyplom pasowania na ucznia

Dyplom pasowania na ucznia to trwała pamiątka towarzysząca uroczystości pasowania i idealny dodatek do książki na pasowanie. Możecie go pobrać, jako PDF z plików na dole artykułu, albo zapisać na komputerze jako grafika, klikając prawym przyciskiem myszki.

dyplom_pasowania_na_ucznia

Dyplom pasowania na czytelnika

Dyplom pasowania na czytelnika biblioteki to trwała pamiątka towarzysząca uroczystości pasowania i idealny dodatek do książki na pasowanie. Możecie go pobrać, jako PDF z plików na dole artykułu, albo zapisać na komputerze jako grafika, klikając prawym przyciskiem myszki.

dyplom_pasowania_na_czytelnika

Zobacz nasze nowości wydawnicze

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium