Książki na prezenty wielkanocne dla dzieci 0
Książki na prezenty wielkanocne dla dzieci

Już tuż tuż Wielkanoc - czas radosnego oczekiwania wiosny, soczystych kolorów, puchatych zająców i kolorowych pisanek. Wielkanoc to dla dzieci czas wspólnej zabawy, odpoczynku i świątecznej "laby" z rodzicami i najbliższymi. To też jedne z najradośniejszych świąt w kalendarzu. Niezależnie od wiary i wyznania, Wielkanoc i towarzysząca jej wiosna symbolizują odrodzenie, nowe wyzwania i nadzieję, energię i radość z oczekiwania na "nowe" i "nieznane".

Już niebawem usiądziemy z dziećmi przy stole, aby wspólnie malować kolorowe pisanki, a w niedzielę - zjeść tradycyjne śniadanie wielkanocne. Największą radość dzieciom w tym świątecznym czasie sprawi Śmigus-Dyngus i... poszukiwania wielkanocnego Zajączka z drobnymi upominkami i nieco większymi prezentami dla małych i dużych. 

Poniższym wpisem pragniemy Was zainspirować do... twórczych prezentów oraz wspólnych zabaw i czasu spędzonego przy fantastycznej zabawie z kolorowankami i naklejkami w tle.

Kolorowanki o Wielkanocy

Na drobne prezenty wielkanocne polecamy Wam kolorowanki dla dzieci o tematyce świątecznej, które z całą pewnością umilą dzieciom czas i pozwolą dowiedzieć się wielu ciekawych informacji, tradycji i zwyczajów wielkanocnych.

Wielkie kolorowanie. Na wiosnę i Wielkanoc

Kolorowanki na Wielkanoc

Kolorowanki na Wielkanoc z naklejkami

Już Wielkanoc i Wesoła Wielkanoc

Kolorowanki na Wielkanoc

Kolorowanki z naklejkami sprawią radość każdemu dziecku. W każdej z nich znajdziecie aż trzydzieści dwa obrazki do pokolorowania wraz z naklejkami - poza pomalowaniem ilustracji w kolorowance zadaniem dziecka jest odnalezienie naklejek i przyklejenie ich we właściwych miejscach. Kolorowanki to dla dzieci doskonała rozrywka na długie wieczory, a także ćwiczenie umiejętności manualnych oraz logicznego myślenia.

Zobacz nasze nowości wydawnicze

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium