Najlepsze książki na dobry rok szkolny. Poznaj najnowszą ofertę Księgarni Tuliszków 0
Najlepsze książki na dobry rok szkolny. Poznaj najnowszą ofertę Księgarni Tuliszków

Po wakacyjnej przerwie, pod koniec września rozpoczęliśmy kolejny cykl bezpłatnych certyfikowanych webinarów dla nauczycieli, bibliotekarzy, rodziców i wszystkich tych, dla których książki są ważne.

Webinar inaugurujący rok szkolny 2023/2024 był doskonałą okazją do przedstawienia najnowszej oferty książek dla dzieci i młodzieży, podkreślenia wyjątkowości Księgarni Tuliszków, która od ponad 20 lat wspiera nauczycieli i uczniów, dzieci, młodzież i dorosłych w czytelnictwie i rozwoju, oferując im najpiękniejsze książki w najlepszej cenie.

Najlepsze książki na dobry rok szkolny… kupicie tylko w Księgarni Tuliszków!

 


Data realizacji webinaru: 27.09.2023 r.


 

Dlaczego warto rozpocząć współpracę z Księgarnią Tuliszków?

Księgarnia Tuliszków to jedyna taka, wyjątkowa i niepowtarzalna księgarnia internetowa, która od ponad 20 lat współpracuje z nauczycielami i bibliotekarzami, przedszkolami, szkołami i bibliotekami na terenie całej Polski.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo doskonale wydane książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych w najlepszych propozycjach cenowych, rabaty specjalne i książki gratisowe, konkursy czytelnicze z atrakcyjnymi nagrodami, spotkania autorskie. Zawsze możecie Państwo liczyć na wsparcie naszego doradcy, który dzięki ścisłej i zindywidualizowanej współpracy z nauczycielami, bibliotekarzami i radami rodziców zna potrzeby czytelnicze Państwa i Państwa uczniów, służy pomocą i poradą w wyborze książek z naszej oferty, wspiera Państwa w realizacji konkursów czytelniczych i programów, organizacji kiermaszy książek i spotkań autorskich, wydarzeń czytelniczych, wycieczek szkolnych do Konińskiej Drukarni Dziełowej, Wydawnictwa Ibis i Księgarni Tuliszków.

Kiermasz książki z Księgarnią Tuliszków jako forma promocji czytelnictwa

Fantastyczną formą promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży są kiermasze książek z Księgarnią Tuliszków. Towarzyszą im często konkursy czytelnicze organizowane przez Księgarnię Tuliszków i realizowane przez placówki oświatowe na terenie całej Polski. To wyjątkowe wydarzenia, którym towarzyszą często działania promujące czytelnictwo w przestrzeni edukacyjnej, takie jak kolorowe plakaty, prace plastyczne uczniów, instalacje artystyczne, akademie i przedstawienia, filmiki promocyjne.

Najnowsza oferta książek dla dzieci i młodzieży. Nowości wydawnicze 2023/2024

Naszą prezentację oferty rozpoczniemy od kolorowanek, książek aktywizujących i edukacyjnych dla najmłodszych. Następnie zaprezentujemy Państwu nowości beletrystyczne dla dzieci i młodzieży. Nasza najnowsza oferta to także pomoce naukowe dla uczniów, repetytoria i kompendia, przebogata oferta lektur z opracowaniami i bez opracowań.

Kolorowanki dla najmłodszych

W ofercie Księgarni Tuliszków znajdziecie Państwo kolorowanki dla dzieci o zróżnicowanym stopniu trudności, formacie i tematyce, od niewielkich 16-stronicowych zeszytów, które dzieci chętnie zabiorą ze sobą na wycieczki, a dzięki niewielkiemu formatowi mogą spakować nawet do najmniejszego plecaka, po nieco większe kolorowanki w formacie B5 i A4, które pozwalają małym artystom na nieco większą ekspresję. Wszystkie kolorowanki zostały wydane z największą starannością i uwagą na szczegóły, aby nie tylko rozwijać dziecięce zdolności artystyczne i tzw. małą motorykę, ale przekazywać dzieciom wartości, wprowadzać dzieci w świat pierwszych pojęć.

Nasze kolorowanki charakteryzują się też grubymi konturami, sympatycznymi postaciami i ulubionymi przez dzieci motywami, zawierają nie tylko piękne, kreatywne szablony do kolorowania, ale i polecenia, zadania, zagadki, ciekawostki, a nawet czytanki, dzięki którym dzieci mogą rozpocząć przygodę z samodzielnym czytaniem.

W naszej tegorocznej ofercie znajdziecie Państwo też elementy towarzyszące kolorowankom: tatuaże i naklejki, które uatrakcyjniają zabawę.

 

Książki edukacyjne dla dzieci

Książki edukacyjne dla dzieci to publikacje stworzone specjalnie z myślą o wspieraniu rozwoju i nauki dzieci w różnym wieku. Ich celem jest przede wszystkim dostarczenie dzieciom elementarnej wiedzy o otaczającej rzeczywistości, zaprezentowanie ciekawostek ze świata, rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, zdolności poznawczych i analitycznych. Znajdziecie tu Państwo elementarze, książki aktywizujące, quizy i zabawy, zagadki logiczne, krzyżówki obrazkowe, książki, które krok po kroku nauczą dzieci rysować, a nawet pozwolą stworzyć modele przestrzenne.

Nasze propozycje książeczek edukacyjnych dla dzieci obejmują szeroki zakres tematów i treści z obszarów dotyczących matematyki i języka polskiego, przyrody i języka angielskiego, plastyki i techniki. Dzięki temu są doskonałym uzupełnieniem dla tradycyjnych podręczników i zeszytów ćwiczeń, uatrakcyjniają zajęcia szkolne, wypełniają czas wolny, są alternatywą dla gier komputerowych i tabletów, idealną formą rozrywki i mądrą zabawą.

 

Beletrystyka dla najmłodszych

Oferowane przez Księgarnię Tuliszków powieści dla dzieci to nowości wydawnicze i najbardziej wyczekiwane premiery książek znanych i lubianych autorów. Wśród naszych tegorocznych autorów znaleźli się m.in. Marek Michalak, Kasia Keller, Katarzyna Ryrych, Marcin Przewoźniak, Magda Maciak. Przygotowana przez nas oferta książek dla dzieci jest bardzo zróżnicowana i dostosowana do wieku czytelnika i jego zdolności czytelniczych. To książki pięknie wydane, zazwyczaj w twardej oprawie i dużym formacie, z atrakcyjnymi i kolorowymi ilustracjami, które rozwijają wyobraźnię i przekazują dzieciom wartości.

 

Beletrystyka dla młodzieży

Przygotowana przez nas oferta powieści dla młodzieży obejmuje szeroki zakres tematyczny i gatunkowy. To powieści społeczno-obyczajowe, ale i książki z dreszczykiem. Wszystkie nasze propozycje to beletrystyka stworzona przez znanych polskich autorów, co zapewnia jej najwyższą jakość, wciągającą czytelnika fabułę, wyrazistych bohaterów, ważną problematykę i aktualną tematykę – wprost nie można się od nich oderwać!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium