Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy dla uczniów szkół podstawowych 0
Ogólnopolski Konkurs Czytelniczy dla uczniów szkół podstawowych

Zachwyciła Cię ostatnio jakaś książka?
Zachwyć i nas!
I chwyć książki z Księgarni Tuliszków!

Stwórz dzieło: wiersz, opowiadanie, utwór muzyczny, komiks, pracę plastyczną na temat Twojej ulubionej książki.

Konkurs polega na przygotowaniu i przesłaniu pracy, której tematyka związana jest z motywem przewodnim konkursu "Za-chwyceni książką", w której uczestnik wykaże się swoim talentem w trzech poniższych kategoriach do wyboru:

 1. Praca plastyczna – wykonana dowolną techniką, w dowolnym formacie, zeskanowana lub sfotografowana,
 2. Utwór muzyczny – oryginalny, stworzony od podstaw tekst i muzyka, praca zapisana w formie pliku filmowego lub dźwiękowego,
 3. Wiersz lub opowiadanie – oryginalny, stworzony od podstaw tekst, o objętości maksymalnie 3600 znaków ze spacjami.

Adresatami konkursu są uczniowie szkół podstawowych na terenie całej Polski.

Do wygrania atrakcyjne vouchery na zakup książek w Księgarni Tuliszków!

Komisja konkursowa wyłoni laureatów, którym zostaną przyznane nagrody. Nagrodami są bony do wydania na dowolne książki z całej oferty sklepu internetowego www.ksiegarnia-tuliszkow.pl:

 • w kategorii praca plastyczna: nagroda dla placówki, którą reprezentuje uczestnik – bon o wartości 500 zł oraz nagroda indywidualna dla ucznia - autora pracy – bon o wartości 300 zł,
 • w kategorii utwór muzyczny: nagroda dla placówki, którą reprezentuje uczestnik – bon o wartości 500 zł oraz nagroda indywidualna dla ucznia - autora pracy – bon o wartości 300 zł,
 • w kategorii wiersz lub opowiadanie: nagroda dla placówki, którą reprezentuje uczestnik – bon o wartości 500 zł oraz nagroda indywidualna dla ucznia - autora pracy – bon o wartości 300 zł.

ZASADY KONKURSU SĄ PROSTE:

 1. Zgłoś udział w konkursie, wypełniając formularz rejestracji. Zgłoszenia możesz dokonać do 30.04.2023 r.

  KLIKNIJ TUTAJ, ABY WYPEŁNIĆ FORMULARZ ZGŁOSZENIA ONLINE

  Każda szkoła może zgłosić dowolną ilość prac do udziału w konkursie.
 2. Prześlij nam pracę konkursową w formie pliku audio, audio video, pliku graficznego na adres ksiegarnia@ksiegarnia-tuliszkow.pl w terminie do 30.04.2023 r. (w formacie avi, mp4, mp3, doc, pdf, jpg, png, skan lub zdjęcie – w przypadku pliku większego niż 20 mb prześlij przez wetransfer) z adresu wskazanego w formularzu zgłoszeniowym.
 3. W temacie maila wskaż kategorię, w jakiej została wykonana praca: praca plastyczna, praca muzyczna, praca tekstowa oraz w treści wpisz imię i nazwisko autora oraz pełną nazwę reprezentowanej placówki.
 4. Udostępnij swoją pracę konkursową na profilu FB Twojej placówki wraz z oznaczeniem naszego profilu FB https://www.facebook.com/tuliszkow bądź w przypadku braku FB – udostępnij pracę konkursową na stronie internetowej (do 30.04.2023 r.)

Do wygrania atrakcyjne nagrody o łącznej puli 2400 zł na zakupy książek w Księgarni Tuliszków!


Konkurs zostanie rozwiązany 12.05.2023 r. poprzez podanie listy osób i szkół nagrodzonych w poszczególnych kategoriach na stronie internetowej oraz na profilu facebookowym organizatora.

Pliki (2)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium