Magiczna moc książek. Jak rozbudzić dziecięcą miłość do książek. 0
Magiczna moc książek. Jak rozbudzić dziecięcą miłość do książek.

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Kasią Keller.

 

Porozmawiamy o magicznej mocy książek. Jak z ich pomocą rozbudzić w dzieciach miłość do czytania? Czy książka może pomóc nam w rozmowie o rzeczach ważnych, czasem trudnych? Jak z pomocą książki zorganizować warsztaty? Zapraszamy po garść inspiracji.

 

Kasia Keller jest autorką licznych publikacji dotyczących edukacji i praw dziecka, a przede wszystkim pisarką, której dzieła są uwielbiane przez młodych czytelników. Animatorka kultury i pomysłodawczyni warsztatów promujących czytelnictwo. Uhonorowana Gryfem Literackim za dorobek artystyczny, zwyciężczyni wielu konkursów, m.in. w plebiscycie Świat Przyjazny Dziecku organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka.

Jeśli nie pisze książek, spaceruje brzegiem morza albo gra w planszówki z najbliższymi. Ma słabość do kawy, czekolady z orzechami i ptysiów z bitą śmietaną.


 

Czas trwania webinaru: 60 minut.

Data realizacji webinaru: 18.10.2023 r.

Godzina rozpoczęcia webinary: 18:00.

Limit miejsc: 500 osób.

Miejsce: ZOOM - https://zoom.us/j/93078511904


Aby otrzymać CERTYFIKAT, wypełnij formularz rejestracji i potwierdź swój udział w tzw. drugim kroku, klikając w przycisk POTWIERDZAM w otrzymanej wiadomości e-mail (sprawdź folder SPAM).

Kliknij tutaj, aby zgłosić swój udział

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium