Pomysły na zabawy wielkanocne - materiały do pobrania dla nauczycieli 0
Pomysły na zabawy wielkanocne - materiały do pobrania dla nauczycieli

Święta Wielkanocne to czas wspólnych zabaw i rodzinnej "laby". Poprzedza je czas wspólnego poszukiwania pierwszych oznak wiosny, wielkich porządków i rodzinnych przygotowań.

Wiemy, że tegoroczne święta już po raz kolejny będą dla wielu z Was wyjątkowe, trudne, naznaczone dystansem społecznym. Doskonale rozumiemy również trudne emocje nauczycieli, rodziców i uczniów towarzyszące edukacji zdalnej. Chcemy po raz kolejny wesprzeć Was w tym trudnym czasie, przekazując kolejną partię bezpłatnych materiałów i narzędzi do zabaw, których tematyką jest wiosna i Wielkanoc. Sprawmy razem, aby mimo wszystko były to najradośniejsze święta w roku!

Poniżej znajdziecie...

Kolorowanki na Wielkanoc

...które możecie bezpłatnie pobrać, wydrukować i wspólnie wypełnić najpiękniejszymi kolorami!

kolorowanki wielkanocne kolorowanki wielkanocne kolorowanki wielkanocne

kolorowanki wielkanocne kolorowanki wielkanocne

Dla dzieci to będzie doskonała okazja do twórczych zabaw i działań o charakterze artystycznym, które przecież nie muszą ograniczać się jedynie do malowania pisanek i tworzenia dekoracji świątecznych. Nasze propozycje kolorowanek mogą być doskonałym narzędziem dydaktycznym dla nauczycieli dzieci najmłodszych - zawarte w nich ilustracje pomogą nauczycielom wprowadzić dzieci w nastrój świąteczny i umilić czas oczekiwania świąt.


Kolorowanki w całości możecie również zakupić w naszym sklepie - to fantastyczne pomysły na drobne prezenty wielkanocne dla dzieci.

Już Wielkanoc i Wesoła Wielkanoc

kolorowanki wielkanocne

Zobacz nasze nowości wydawnicze

 

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium