Program lojalnościowy Internetowej Księgarni Tuliszków 0
Program lojalnościowy Internetowej Księgarni Tuliszków

Istniejemy na rynku wydawniczym od ponad 20 lat, wspierając przedszkola, szkoły i biblioteki ofertą najlepszych książek dla dzieci i młodzieży w najkorzystniejszych cenach. Dla nas to lata doświadczeń, które pozwoliły nam lepiej poznać Wasze oczekiwania i pragnienia.

Dzięki nim możemy powiedzieć:

"Jesteśmy dla Was!"

Wiemy, że wielu z Państwa aktywnie śledzi nasze działania w mediach społecznościowych oraz nasz profil FB. Tych z Państwa, którzy jeszcze nie polubili naszej strony FB https://www.facebook.com/tuliszkow zachęcamy do tej drobnej formalności. Dzięki stałej współpracy w mediach społecznościowych możecie Państwo dowiedzieć się o organizowanych przez nas konkursach i promocjach. Dla Was jest to szansa na zdobycie atrakcyjnych nagród, a dla nas budowanie wartościowych relacji i okazja do przedstawienia Wam naszej najlepszej oferty.

Zapraszamy Państwa do udziału w naszej najnowszej akcji promocyjnej...

"WARCI POLECENIA"

...to kampania lojalnościowa dedykowana naszym Klientom: przedszkolom, szkołom i bibliotekom.

W kampanii możecie Państwo otrzymać jeden z atrakcyjnych albumów z serii "Nasza Polska".


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w kampanii - prosimy o wiadomość z deklaracją uczestnictwa na adres sklep@ksiegarnia-tuliszkow.pl z tytułem PROGRAM LOJALNOŚCIOWY oraz adresem i danymi kontaktowymi reprezentowanej placówki.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium