Spotkania autorskie z Katarzyną Ryrych 0
Spotkania autorskie z Katarzyną Ryrych

Zapraszamy do organizacji spotkania autorskiego z Katarzyną Ryrych - pisarką i poetką, cenioną autorką książek dla dzieci i młodzieży, autorką wyjątkowych książek dla dzieci i młodzieży.

Katarzyna Ryrych należy do grona najbardziej poczytnych i najpopularniejszych autorek książek dla dzieci i młodzieży oraz najczęściej nagradzanych polskich pisarek. To postać tak samo wyjątkowa, jak jej twórczość – autentyczna, szczera, ciepła i niezwykle wrażliwa. Wraz z jej niebagatelnym doświadczeniem pracy z dziećmi i młodzieżą gwarantuje to sukces spotkania autorskiego z pisarką oraz wyjątkowe wspomnienia i emocje uczestników spotkania – dzieci i młodzieży.

Spotkania autorskie to doskonała forma promocji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz popularyzacji literatury. Często organizowane są w ramach projektów edukacyjnych realizowanych w poszczególnych placówkach oraz w ramach realizacji założeń Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Spotkania autorskie z Katarzyną Ryrych to również niepowtarzalna okazja dla ich uczestników, aby poznać warsztat pisarski, dowiedzieć się, jak powstają książki i jak wygląda praca nad powieścią z perspektywy pisarza oraz możliwość rozmowy a autorką i zadawania pytań. Po każdym spotkaniu autorka zawsze znajduje czas na pamiątkowe autografy i dedykacje na książkach.

W ramach współpracy i organizacji spotkania autorskiego umożliwiamy korzystne zakupy książek Katarzyny Ryrych oraz pomagamy zorganizować spotkanie autorskie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa - wystawiamy fakturę.

Aby zapoznać się z kosztami oraz szczegółowymi warunkami organizacji spotkań autorskich, skontaktuj się z nami.

 

ZAPYTAJ O KOSZT ORAZ MOŻLIWOŚĆ WSPÓŁFINANSOWANIA 

63 240 77 77
sklep@ksiegarnia-tuliszkow.pl


Jak zorganizować spotkanie autorskie?

Spotkania autorskie z Katarzyną Ryrych dedykowane są dzieciom i młodzieży i mogą odbyć się w:

  • przedszkolu,
  • szkole podstawowej,
  • szkole średniej,
  • bibliotece publicznej.

Takie spotkanie można zorganizować zarówno dla niewielkiej grupy uczestników, jak i dla dużej grupy uczniów np. na sali gimnastycznej.

Przed spotkaniem warto jest zapoznać dzieci i młodzież z twórczością pisarki, a w dzień spotkania przygotować odpowiednio przestrzeń. Z doświadczenia zrealizowanych spotkań wiemy, że dzieci z przyjemnością chętnie wykonują prace plastyczne inspirowane motywami literackimi książek oraz pamiątkowe prace plastyczne, przygotowują dekoracje na spotkania autorskie. W ramach współpracy i organizacji spotkania przygotujemy ofertę książek Katarzyny Ryrych, aby w dzień spotkania umożliwić jego uczestnikom ich zakup.

Jaka jest tematyka spotkań autorskich z Katarzyną Ryrych?

Najczęściej poruszane tematy podczas organizowanych spotkań to Inspiracje literackie i motywy książkowe, a rozmowy z dziećmi i młodzieżą oscylują wokół tematów im bliskich i aktualnych, ważnych dla nich i istotnych wychowawczo, problemów i radości oraz wartości takich jak przyjaźń, miłość, rodzina, poczucie bezpieczeństwa, bliskość, wolność i wzajemne wsparcie.

 

Katarzyna Ryrych z wykształcenia jest anglistką, z zawodu nauczycielką, z zamiłowania malarką. Jej pasją są podróże, zwierzęta i sztuka. W wolnych chwilach gra na wiolonczeli i pianinie oraz pisze kolejne bestsellery literackie. Za swój dorobek literacki wielokrotnie nagradzana m.in. w Konkursie Literackim im. Astrid Lindgren. Laureatka nagród i wyróżnień Polskiej Sekcji IBBY (Książka Roku oraz Nagroda Specjalna).

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium