Świat wartości w literaturze dla dzieci i młodzieży 0
Świat wartości w literaturze dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy na bezpłatny certyfikowany webinar pt.

Świat wartości w literaturze dla dzieci i młodzieży

Nowości beletrystyczne Wydawnictwa Literatura

Poznaj serie wydawnicze i nowości książkowe Wydawnictwa Literatura.

Zainspiruj się rekomendacjami książek w ramach Narodowego Projektu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

 

 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ PREZENTACJĘ


 

Seria Poduszkowce Wydawnictwa Literatura

Seria przeznaczona jest dla dzieci młodszych - to krótkie opowiadania, które idealnie nadają się do czytania na dobranoc najmłodszym. Znajdziecie w niej zbiory wierszy i krótkich opowiadań w sam raz na dobranoc. Poduszkowce przeniosą najmłodszych czytelników w świat marzeń, gdzie spotkają się oni z fascynującymi bohaterami i odkryją nowe tajemnice.

 

 

Seria Klub Łowców Przygód Wydawnictwa Literatura czyli Pan Samochodzik na tropie zagadki

Klub Łowców Przygód to seria sensacyjno-kryminalnych powieści Zbigniewa Nienackiego wciąga do lektury kolejne pokolenia czytelników. Fenomenu tego zjawiska nie trzeba tłumaczyć nikomu, kto przeczytał choć jeden to z tej serii.

 

Seria z parasolem Wydawnictwa Literatura

Seria z parasolem to książki skierowane do dzieci, które czytają od niedawna, ale robią to z nieustającym zapałem! Ukazują się w niej powieści obyczajowe i zbiory opowiadań dla czytelników w wieku 6-10 lat. Duże litery i barwne ilustracje uatrakcyjniają lekturę młodszym czytelnikom.

 

 

Seria To Lubię Wydawnictwa Literatura

Seria To lubię to powieści obyczajowe dla czytelników w wieku 9–12 lat, lubiących się i pośmiać, i wzruszyć.

 

 

Seria Klub Łowców Przygód Wydawnictwa Literatura

Seria Klub Łowców Przygód to seria sensacyjno-kryminalnych powieści Zbigniewa Nienackiego, która wciąga do lektury kolejne pokolenia czytelników. Fenomenu tego zjawiska nie trzeba tłumaczyć nikomu, kto przeczytał choć jeden to z tej serii.

 

Wydawnictwo Literatura

Wydawnictwo Literatura istnieje od 1990 roku. Wydaje książki dla dzieci i młodzieży współczesnych polskich autorów, współpracując z najlepszymi autorami książek dla dzieci i młodzieży: Wandą Chotomską, Joanną Papuzińską, Grzegorzem Kasdepke, Marcinem Brykczyńskim, Pawłem Beręsewiczem, Joanną Olech, Anną Onichimowska, Beatą Ostrowicką i innymi. Są laureatami wielu prestiżowych nagród. Wydają także serię Lodziana - książki o Łodzi i regionie łódzkim, pokazując w niej to, co w ziemi łódzkiej niepowszednie.


 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium