Warsztaty czytelnicze - Zostań czytelniczym ekodetektywem, bo każdy dzień to zagadka! 0
Warsztaty czytelnicze - Zostań czytelniczym ekodetektywem, bo każdy dzień to zagadka!

Zapraszamy do organizacji spotkania autorskiego i warsztatów czytelniczych z Magdą Maciak i Arturem Maciakiem - autorami książek, redaktorami i pedagogami.

 

KAŻDY DZIEŃ TO ZAGADKA!

Zostań czytelniczym ekodetektywem!

Warsztaty czytelnicze

i spotkanie z autorami książki „Odlotowa Sąsiedzka Agencja Detektywistyczna”

dla uczniów klas 1–4 (grupa klasowa)

Baw się słowem i związkami frazeologicznymi.

Poćwicz uważne słuchanie i czytanie ze zrozumieniem.

Poznaj zawody związane z powstawaniem książki.

Rozwiązuj zagadki i trop słowa - przekonaj się, czy możesz zostać detektywem!

Warsztaty czytelnicze M. M. Maciak

Ważnym aspektem spotkania jest ekologia.


ZAPYTAJ O KOSZT

63 240 77 77
sklep@ksiegarnia-tuliszkow.pl


O AUTORACH I PROWADZĄCYCH

Magdalena Maciak

Polonistka, redaktorka, dziennikarka, pisarka. Była redaktor naczelna pism edukacyjnych dla dzieci i młodzieży – „Kumpel” i „Victor”. Prowadzi warsztaty promujące czytanie ze zrozumieniem. Współpracuje z instytucjami chroniącymi prawa dziecka. Autorka serii książek „Czytam, rozumiem i wiem”, scenariuszy komiksów, współautorka „Odlotowej Sąsiedzkiej Agencji Detektywistycznej”, „Świątecznych opowieści zwierzaków” i „Magicznych świąt Małgosi”.

Artur Maciak

Dyplomowany instruktor grup teatralnych, dziennikarz, poeta, autor poradników oraz opowiadań i powieści dla dzieci i młodzieży. Długoletni współpracownik „Cogito” (pisma edukacyjnego dla młodzieży licealnej) i aktor Teatru Lalek „Czarodziej”. Gra na gitarze, komponuje utwory w nurcie muzyki eksperymentalnej.


 

Odlotowa Sąsiedzka Agencja Detektywistyczna to trzymająca w napięciu kryminalno-detektywistyczna powieść dla dzieci, w której nie brakuje dobrego humoru. Członkowie OSAD-u, czyli Odlotowej Sąsiedzkiej Agencji Detektywistycznej, śledzą nieekologiczne zachowania swoich sąsiadów i innych mieszkańców miasta. W tej części, pod czujnym okiem cioci Krysi, Anna, Jerzy, Lena oraz Buba będą musieli wytropić, kto stoi za przemytem i sprzedażą egzotycznych zwierząt. Zadanie nie będzie łatwe, zwłaszcza że podejrzani będą robić wszystko, by nie zostać zdemaskowanymi, a grupie młodych detektywów będzie grozić duże niebezpieczeństwo. Jeśli chcecie wiedzieć, jak potoczą się losy ekodetektywów, koniecznie sięgnijcie po książkę autorstwa Magdy i Artura Maciaków. Zobacz fragment książki

Pliki (1)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium